درباره ما

گروه بازرگانی پارت تجهیز سنجش پاژ


پارت تجهیز سنجش پاژ به عنوان وارد کننده عمده تجهیزات صنعتی، اندازه گیری ابزار دقیق و آزمایشگاهی در زمینه فروش ، خدمات و کالیبراسیون ابزارهای تست و آزمایشگاهی با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ای فعالیت می کند.

ما در این شرکت علاوه بر تجهیزات تست و آزمایش الکتریکی، طیف کاملی از تجهیزات تست HVAC و همچنین ابزارها و قطعات برق صنعتی را ارائه می دهیم. همچنین ما در زمینه تامین و توزیع انواع تجهیزات اندازه گیری در حوزه پارامتر های فیزیکی و شیمیایی نیزفعالیت می کنیم کلیه تجهیزات ارائه شده توسط ما دارای گارانتی کامل ، خدمات پس از فروش و مشاوره فنی، از جمله آموزش می باشد. آزمایشگاه های کالیبراسیون تحت قرارداد ما می توانند کالیبراسیون ابزارهای مختلف خریداری شده توسط مشتریان را با دقت بالا و در کوتاه ترین زمان انجام دهند.

ما تعدادی از برند های معتبر بین المللی تجهیزات تست، اندازه گیری و ابزار دقیق را نمایندگی میکنم مشتریان محترم می توانند برای مشاهده برند های عرضه شده در فروشگاه از طریق لینک مربوط اقدام نمایند ما برای آن دسته از مشتریان که در صنعت نفت و گاز فعالیت می کنند، طیف وسیعی از آنالایزرهای گاز و احتراق و کیفیت هواسنج هوا را فراهم می کنیم. ما همچنین طیف وسیعی از دوربین های تصویربرداری حرارتی را پشتیبانی و عرضه میکنیم.

پارت تجهیز جهت کمک به مشتریان در انتخاب بهترین دستگاه متناسب با بودجه و کاربرد مورد نظر تکنسین فنی، در هر بخش کادری متخصص و و با تجربه را به خدمت گرفته است. فروشندگان ما در حوزه فعالیت خود نظیر اندازه گیری پارامتر های شیمیایی، تجهیزات الکتریکال و فیزیکی همچنین طراحی مدار های صنعتی متخصص هستند و به صورت 24 ساعت و 7 روز هفته به مخاطبان خود مشاوره رایگان و آموزش می دهند. ما با استفاده از امکانات فروشگاه های آنلاین و تلفنی خود تجهیزات مورد نیاز مشتریان را در اسرع وقت و اقصی نقاط ایران و حتی خارج از کشور تامین و توزیع می کنیم.

مولتی متر و تجهیزات اندازه گیری الکتریکال
عرضه انواع مولتی متر دیجیتال و آنالوگ و سایر تجهیزات اندازه گیری الکتریکال همراه با خدمات پس از فروش با قیمت مصوب
دوربین های حرارتی و ترموگرافی
عرضه مستقیم انواع دوربین حرارتی و ترموویژن به همراه آموزش کار و گارانتی شرکتی معتبر
دماسنج ها و تجهیزات تست حرارتی
انواع دماسنج و ترمومتر لیزری برای کاربرد های صنعتی و پزشکی
PH متر و تجهیزات آزمایشگاهی و شیمیایی
فروش انواع تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری پارامتر های شیمیایی برند میلواکی رومانی تحت استاندارد اروپا و امریکا
تجهیزات تابلویی و برق صنعتی
فروش انواع تجهیزات برق صنعتی و تابلویی جهت استفاده در صنایع و کارخانه ها
گازسنج و انواع تجهیزات ایمنی
عرضه انواع گازسنج و تجهیزات ایمنی در محیط های کاری اداری، صنعتی، معدن و ...